Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jak zamawiać

Niniejsza strona nie jest sklepem internetowym a stroną ofertową. Podane ceny są cenami orientacyjnymi, każde zlecenie wyceniamy indywidualnie (ceny zazwyczaj nie przekraczają cen podanych w galerii). Usługę piaskowania realizujemy w ścisłym kontakcie z klientem uwzględniając indywidualne sugestie co do grawerowanego projektu.


Usługi realizuje firma F.H.U "AMIGRAF II" Marzena Ostrowska
41-400 Mysłowice, ul. Jana Matejki 2
NIP 6442946680
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tel. 502 518 115

jak wybrać, co wybrać... czyli kilka słów o projektach.

- jeżeli spodobał Ci się jakiś gotowy przedmiot z menu Galeria, w mailu podaj link lub identyfikator produktu (np. gw3). Poinformujemy Cię o dostępności tej rzeczy lub możliwości wykonania podobnej.
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

- w menu Warsztat znajdują się zakładki: Dostępne modele szkła i Grafiki na szkło. Możesz się zapoznać ze szkłem, na którym piaskujemy oraz naszymi rysunkami. Jeśli spodoba Ci się dany wzór i rodzaj szkła, postaramy się wykonać dla Ciebie taki przedmiot. Oczywiście na malutkim kieliszku do wódki nie jesteśmy w stanie wypiaskować wzoru z dużą ilością drobnych szczególików, ale w takim wypadku przygotujemy podobne propozycje, które są możliwe do wykonania. Chętnie też realizujemy indywidualne projekty. Jeśli marzysz  np. o kubku z grafiką przedstawiającą Twojego ukochanego zwierzaka, wymarzony model motocykla czy cokolwiek innego, specjalnie dla Ciebie przygotujemy projekt. Na szkle można umieścić imiona, daty, inicjały, krótkie sentencje itp.
Nie piaskujemy zdjęć, ale rysunki które powstają na ich podstawie, dlatego możesz wysłać nam zdjęcie, które pomoże nam w przygotowaniu projektu. W przypadku rysowania grafik na podstawie zdjęć do ceny szkła doliczamy od 10-30 zł.

- kiedy projekt zostanie zaakceptowany, poprosimy Cię przesłanie należności na konto

F.H.U. AMIGRAF II MARZENA OSTROWSKA

41-400 Mysłowice, ul. Matejki 2

ING Bank Śląski - 77 1050 1214 1000 0090 7270 9422

Kiedy wpłata zostanie zaksięgowana na koncie w ciągu 1-2 dni roboczych wykonamy grawer i ustalimy formę odbioru paczki - osobiście lub za pośrednictwem dostarczyciela (w przypadku większych zamówień lub konieczności sprowadzenia odpowiednich modeli szkła, termin ustalamy indywidualnie)

na temat przesyłki...

Szkło wysyłamy firmą kurierską DPD: ceny w zależności od wagi zamówienia

do 3 kg - 15 zł,  3-5 kg - 18 zł, 6-10 kg  - 22 zł

- lub pocztą:
  dwa kieliszki lub jeden kubek - 16 zł
  większe paczki - 18 zł
  (paczka polecona priorytetowa)

przy zamówieniach powyżej 250 zł - przesyłka na nasz koszt.

Szkło pakujemy w grube tekturowe pudełka, chroniące zawartość przed wstrząsami i zgnieceniem. Bez względu na to, jaki rodzaj przesyłki wybierzesz, dokładamy wszelkich starań, by przesyłka nie została uszkodzona.

Pamiętaj, by dokładnie napisać adres do wysyłki. Jeżeli paczkę mamy wysłać na adres firmy, poza swoim nazwiskiem podaj nazwę firmy. Listonosz nie zawsze ma ochotę szukać pod adresem firmy konkretnej osoby i paczka do nas wraca. Literówki zdarzają się każdemu, dlatego dokładnie sprawdź adres, który nam podajesz.

Przykładowe opakowania:

personalizacja na pudełku - 5 złpudełka kolorowe - dopłata 5 zł

pudełka z szarej tektury w cenie szkła


skrzynka drewniana niemalowana - 32 zł (pomieści 2 kieliszki albo 2 kubki)
malowana - 38 złJeśli poczta bądź kurier dostarczy Ci uszkodzony towar, zrób zdjęcie (może być telefonem komórkowym). Jeżeli będzie to możliwe w trybie ekspresowym wykonamy i wyślemy taki sam przedmiot. Jeśli z jakiegoś powodu będzie to niemożliwe (np. z powodu braku danego modelu szkła) oddamy Ci pieniądze.

Zgodnie z prawem istnieje możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny. Towar należy odesłać odpowiednio zabezpieczony przesyłką priorytetową bądź kurierem. Po otrzymaniu nieuszkodzonego towaru przelewamy na konto należność pomniejszoną o koszty przesyłki. Zwrotowi nie podlega towar wykonany na zamówienie oraz przerabiany na życzenie klienta.